Amatorska Liga Siatkówki Rodziców

Amatorska Liga Siatkówki Rodziców to międzyszkolna inicjatywa sportowa, której głównymi uczestnikami są rodzice tworzący drużynę siatkówki reprezentującą szkołę swoich dzieci. Drużyny te rozgrywają mecze w ramach Ligi wraz z innymi drużynami szkolnymi rodziców z Gdańska. Najlepsi w rozgrywkach mogą liczyć na dumny tytuł mistrza, puchar oraz nagrody sportowe dla Szkoły, którą reprezentują.

Celem tej inicjatywy jest zarażenie sportową energią rodzicielskich społeczności z gdańskich szkół. Powstanie Ligi zainicjowali rodzice dzieci z Pozytywnej Szkoły Podstawowej. Dyrekcja Pozytywnej Szkoły Podstawowej przyjęła pomysł z entuzjazmem i zgodziła się by rozgrywki odbyły się na jej terenie.
To projekt mający na celu zintegrowanie społeczności skupionych wokół szkoły, budowanie ducha sportowej rywalizacji i zasad fair play. To świetna okazja na wspólne spędzanie czasu rodziców grających, a także ich rodzin dzielnie kibicujących na kolejnych krokach rywalizacji.
Amatorska Liga Siatkówki Rodziców uzyskała Patronat Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.
Zachęcamy do spontanicznego powołania drużyny siatkówki w Państwa szkole i zgłoszenia jej udziału w Lidze. Zgłoszenia drużyny należy dokonać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie liga.rodzicenasali.pl w terminie do 15.02.2016. Drużynę kompletujemy wyłącznie spośród rodziców – kobiet i mężczyzn – dzieci z reprezentowanej szkoły. Dyrekcję Szkoły prosimy o weryfikację i potwierdzenie zgodności listy z zasadami rozgrywek.
Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie Ligi, która jest dostępna na www.liga.rodzicenasali.pl
W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: liga@rodzicenasali.pl