1c i 1 d w Raju

Uczniowie klasy 1c i 1d w piątek wyruszyli do Raju… Dyniowego Raju
Na początku dzieci poznały budowę dyni, potem każda dynia została pomalowana – jak Państwo myślą w wesołe czy groźne miny? Następne dwie godziny to szaleństwo na placu zabaw, gdzie na dzieci czekał m.in. tor przeszkód z oponami, drewniany rowerek, katapulta, badminton, instrumenty z naczyń, kółko i krzyżyk, bale słomy i wiele innych atrakcji! ‍♂️
Po tych ekscytujących zabawach, uczniowie wyruszyli do labiryntu z kukurydzy, gdzie musieli wykazać się sprytem i orientacją w terenie. ️ Na zakończenie dnia, wszyscy piekli kiełbaski nad ogniskiem, ciesząc się wspólnym czasem i pysznym jedzeniem.
Dziękujemy Rodzicom za zamówienie pięknej pogody! ☀️☀️☀️
15 dzieci stoi na snopku siana , pomiędzy nimi rozstawione są pomarańczowe dynie.
Grupa dzieci ubrana w kolorowe kurtki i czapki, pozującą na świeżym powietrzu w jesiennej scenerii. Są zgromadzone wokół dużych bel słomy ozdobionych dyniami różnych rozmiarów. Kilkoro dzieci siedzi na belach słomy, inne stoją lub siedzą przed nimi na trawie. W tle widać drzewa z zielonymi liśćmi, a cała scena jest oświetlona jasnym słońcem, co sugeruje, że jest to pogodny, chłodny dzień.