Zawody pływackie klas VII-ych

Grupa uczniów z nauczycielem na basenie10.05.2019r. w piątek odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas VII-ych. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – rywalizacja drużynowa (sztafeta pływacka) i  indywidualna, oddzielnie dla dziewczynek i chłopców. Każda klasa do sztafety pływackiej wystawiła swoją reprezentację, w skład której wchodziły 4 najlepsze osoby z klasy.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość sprawdzenia się, pokonując stylem dowolnym dystans 25m. Natomiast rywalizacja indywidualna odbyła się w trzech stylach – grzbietowym, dowolnym (kraul na piersiach) oraz klasycznym na dystansie 50m. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział a medalistom serdecznie gratulujemy!

WYNIKI SZTAFET:

I miejsce  – klasa VIIC czas 1.15.02 (W. Rachwał, W. Puzio, O. Sikorski, A. Zasiński)

II miejsce – klasa VIIA czas 1.17.94 (O. Jończyk, W. Kostecka, T. Hoffmann, Z. Jagła)

III miejsce klasa VIIB czas 1.20.91 (K. Adamczak, K. Kowalski, P. Kościk, A. Strojna)

WYNIKI INDYWIDUALNE: