Jestem młodym europejczykiem!

Czworo nagrodzonych uczniów w VIII  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej JESTEM MŁODYM EUROPEJCZYKIEM23 października 2018 czterech przedstawicieli klas 2 wzięło udział w VIII  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ogólnej JESTEM MŁODYM EUROPEJCZYKIEM, zorganizowanym  przez SP nr 27 w Gdańsku. Pierwszym etapem była prezentacja wiersza o wylosowanym wcześniej kraju europejskim, w naszym przypadku o Szwecji.

Poza tym uczniowie musieli się wykazać wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, plastycznej, języka angielskiego, obsługi komputera i programu Paint. Sprawdzanie umiejętności intelektualnych było przeplatane konkurencjami sportowymi. Nasi przedstawiciele nie zawiedli, bo wywalczyli III miejsce. Dziękujemy: Julio, Marto, Pawle i Kubo, że nas godnie reprezentowaliście i gratulujemy!