Wizyta Pani Pielęgniarki

17 maja uczniów klasy 0B odwiedziła mama Filipa, która jest pielęgniarką w szpitalu. Zaprezentowała nam wybrany sprzęt medyczny, z którego dzieci mogły skorzystać – nauka poprzez zabawę jest wspaniałą formą zdobywania wiedzy.Mieliśmy okazję m.in. posłuchać bicia naszych serc, zmierzyć temperaturę ciała, zbadać przy pomocy pulsoksymetru swój puls i saturację. Być może jest wśród naszych przedszkolaków kandydatka do zawodu pielęgniarki? Jesteśmy przekonani, że w przyszłości doskonale zadbałaby o nasze zdrowie i samopoczucie. Dziękujemy Pani Agnieszce za bardzo ciekawe i miłe spotkanie!

Dzieci ustawione w dwóch szeregach, z przodu 5 dzieci uśmiechniętych dzieci siedzi, z tyłu 13 uśmiechniętych dzieci stoi. Na środku stoi kobieta, trzyma ręce na ramionach stojącego przed nią ucznia. W tle ozdoby z papieru i bibuły.

Na podłodze w klasie w kręgu siedzi grupa przedszkolaków i patrzą na kobietę, która siedzi na krześle. W tle wyposażenie szkolnej klasy.

4 dzieci i kobieta stoją nad ławką. Dzieci trzymają w rękach przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych m.in. kroplówkę, kranik, zacisk.

Kobieta bada dziewczynkę stetoskopem.