Tomik poezji

Pionierzy, którzy jako pierwsi przetarli szlaki do stworzenia naszego szkolnego „żywego” tomiku poezji. Co roku będziemy szukać nowych poetów lub patrzeć jak słowo rozwija się u tych „starszych”.
I miejsca:
Oliwia Luleńska klasa 3B
Julia Kowalczyk klasa 7C

II miejsce:

Natalia Cywińska klasa 3B

udział:
Liliana Zagożdżon klasa 3B
Nikodem Ostrowski klasa 6A
Post zawiera następującą treść: "Bardzo miło mi przedstawić wyniki Konkursu biblioteczno-literackiego, który odbył się w naszej szkole w ramach corocznych obchodów Światowego Dnia Poezji. W naszej szkole też są mali poeci. Pionierzy, którzy jako pierwsi przetarli szlaki do stworzenia naszego szkolnego "żywego" tomiku poezji. Co roku będziemy szukać nowych poetów lub patrzeć jak słowo rozwija się u tych "starszych". I miejsca: Oliwia Luleńska klasa 3B Julia Kowalczyk klasa 7C II miejsce: Natalia Cywińska klasa 3B udział: Zagożdżon Liliana klasa B Nikodem Ostrowski klasa 6A Plakat przedstawia finalistów konkursu wraz z organizatorką konkursu. Plakat zdobią kolorowe kostki z literkami, rozsypane z lewego dolnego rogu w głąb, dalej jest w tle rysunek dłoni i kartki papieru z napisem. W rogach plakatu umieszczone są ozdobne narożniki.