Szkolne Święto Książki

13 maja 2015r. w naszej szkole hucznie i wesoło obchodziliśmy Święto Książki. Tego dnia wszyscy uczniowie klas IV-VI przebrali się za wyrazy ze słownika. Było kolorowo i radośnie. Ponadto każda klasa przygotowała reklamę książki czytanej głośno w klasie w ramach akcji „Mądra szkoła czyta dzieciom” oraz ułożyła trudną ortograficznie historyjkę.

Najwięcej punktów zdobyła klasa 4A. Na koniec uczniowie wszystkich klas zaśpiewali piosenkę „Ucz się polskiego”.

W czasie imprezy podsumowaliśmy również przeprowadzone dotychczas konkursy. Kornelia Kuklińska z 5B została szkolną mistrzynią ortografii, a Joanna Lewandowska z 6A najlepszą czytelniczką.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy za przyłączenie się do zabawy!

Galeria…