Obchody Narodowego Dnia Sportu w klasach 4-8

Uśmiechnięci uczniowie klas piątych stoją w szeregu, przed nimi kuca siedmioro uczniów. Dzieci mają zawieszone na szyjach medal. Za dziećmi stoją trzy panie nauczycielki.Z okazji obchodów NARODOWEGO DNIA SPORTU klasy 4-8 wzięły udział w międzyklasowych biegach sztafetowych. Każdą klasę reprezentowały trzy dziewczynki ‍♀️i trzech chłopców‍♂️. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z rąk Pani Dyrektor Fundatorem nagród była Rada Rodziców, bardzo dziękujemy❤️

Wyniki zawodów:
2 miejsce kl. 8a 3’06.05
3 miejsce kl.8c 3’21,02
Serdecznie gratulujemy
Uczniowie klas czwartych stoją na schodach w trzech rzędach. Na szyjach mają zawieszone medale. Troje dzieci trzyma w rękach dyplomy. W drugim rzędzie obok dzieci stoją trzy panie nauczycielki. Uśmiechnięci uczniowie klas piątych stoją w szeregu, przed nimi kuca siedmioro uczniów. Dzieci mają zawieszone na szyjach medal. Za dziećmi stoją trzy panie nauczycielki. Uczniowie klas piątych stoją w szeregu na boisku szkolnym. Pani dyrektor dekoruje ich medala-mi. Obok stoi pani nauczycielka i trzyma w rękach tacę z medalami. Uczniowie klas szóstych stoją w szeregu na boisku szkolnym. Obok nich, po prawej stronie stoi pani dyrektor i nauczyciel. Uczniowie mają na szyjach zawieszone medale. Dwie dziewczynki stoją na bieżni z pałeczkami sztafetowymi w rękach. Dziesięcioro uczniów stoi obok, ustawionych w szeregu, przy płocie boiska szkolnego. Uczniowie klas siódmych stoją na schodach ustawieni w dwóch szeregach. Na szyjach mają za-wieszone medale. Dwoje uczniów trzyma w rękach dyplomy. Trzy reprezentacje klas ósmych stoją ustawieni w rzędach na bieżni boiska szkolnego. Jedna re-prezentacja ma założone na siebie szarfy koloru żółtego, druga czerwonego, trzecie niebieskiego. Obok na trybunach siedzą uczniowie. Trzy dziewczynki z klas siódmych stoją na bieżni boiska szkolnego. W rękach trzymają pałeczki sztafetowe. Obok na trybunach siedzą dzieci. Uczniowie klas ósmych stoją ustawienia w kilku szeregach na schodach przy boisku szkolnym. Pomiędzy nimi stoi pani dyrektor, pani nauczycielka i pan nauczyciel.