Obchody Dnia Chłopaka Kl. IV B

W dniu dzisiejszym klasa 4B obchodziła Dzień Chłopaka. Oprócz warsztatów z rękodzieła – ozdabianie toreb materiałowych ( relacja wkrótce)  uczniowie klasy bawili się na placu zabaw oraz wzięli udział w warsztatach robienia i pieczenia pizzy połączonych z dobrą zabawą i swobodnej atmosferze. Każdy mógł wybrać składniki i przyrządzić pizzę według własnych preferencji i pomysłu, a skończywszy swoją pracę delektowali się jej smakiem.

Upieczona okrągła pizza, z serem szynką, czerwoną papryką i oliwkami czarnymi leży na drewnianej desce . U góry po lewej lezą na desce 2 ząbki czosnku, po prawej kawałek sera pleśniowego. Na dole po lewej leży mały pomidor z bazylią. W dniu dzisiejszym klasa 4B obchodziła Dzień Chłopaka. Oprócz warsztatów z rękodzieła - ozdabianie toreb materiałowych ( relacja wkrótce) uczniowie klasy bawili się na placu zabaw oraz wzięli udział w warsztatach robienia i pieczenia pizzy połączonych z dobrą zabawą i swobodnej atmosferze. Każdy mógł wybrać składniki i przyrządzić pizzę według własnych preferencji i pomysłu, a skończywszy swoją pracę delektowali się jej smakiem.