Mistrzostwa szkoły w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas IV-tych

W czerwcu na obiektach sportowych naszej szkoły rozegrano zawody dziewcząt klas IV w trójboju lekkoatletycznym. W Mistrzostwach Szkoły wzięły udział wszystkie uczennice klas czwartych. Zawodniczki ścigały się na dystansie 60 m, następnie rzucały piłeczką palantową a na koniec wzięły udział w konkursie skoku w dal z odbiciem ze strefy. Wyniki uzyskane w poszczególnych konkurencjach zostały przeliczone na punkty lekkoatletyczne i zsumowane.

Zwyciężyła uczennica klasy IV C Amelia Kolendowicz uzyskując 100 punktów, o 5 punktów mniej zdobyła Julia Dymek z klasy IV A. Na trzecim miejscu znalazła się uczennica klasy IV B Julia Glaza.

Oto wyniki najlepszych dziesięciu dziewcząt:

KOLENDOWICZ AMELIA 100 PKT. I MSC.

DYMEK JULIA 95 PKT. II MSC.

GLAZA JULIA 85 PKT. III MSC.

OSTROWSKA NIKOLA 83 PKT. IV MSC.

WIŚNIEWSKA WERONIKA 83 PKT. IV MSC.

SZWONKA ANGELIKA 80 PKT. V MSC.

WENDT DOMINIKA 65 PKT. VI MSC.

HRYCIUK AGATA 64 PKT. VII MSC.

PRZYBYLSKA JULIA 62 PKT. VIII MSC.

POLKOWSKA KINGA 61 PKT. IX MSC.

SZWARTZ MICHALINA 60 PKT. X MSC.

Na apelu podsumowującym osiągnięcia uczniów klas starszych w roku szkolnym 2014/15 sześć pierwszych dziewcząt otrzymało dyplomy, a trzy najlepsze zawodniczki pamiątkowe medale. Ponadto dyplomy otrzymały rekordzistki szkoły w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych.

Wszystkim uczestniczkom tegorocznego trójboju lekkoatletycznego serdecznie gratuluję udziału i uzyskanych wyników.

REKORDY LEKKOATLETYCZNE SZKOŁY DZIEWCZĄT KLAS IV

BIEG NA 60 M