Mistrzostwa szkoły w dwa ognie klas IV-tych

W lutym i marcu 2015 roku w szkolnej sali gimnastycznej rozegrano turniej „Dwóch Ogni Usportowionych Dziewcząt”. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” wg przepisów gry rekomendowanych przez Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej. W turnieju wzięło udział 36 uczennic klas czwartych.

Trzy klasy uzyskały tę samą liczbę punktów dużych i sędzia musiał rozstrzygnąć wynik sportowych zmagań na podstawie punktów małych. Turniej dwóch ogni usportowionych o Mistrzostwo Szkoły wygrała klasa IV A wyprzedzając jednym zbiciem klasę IV B. O 5 zbić mniej uzyskała klasa IV C i zajęła trzecie miejsce. Na ostatnim czwartym miejscu uplasowała się klasa IV D.
Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć klasowych w „Galerii”.