Mistrzostwa Gdańska w dwa ognie usportowione dziewcząt klas IV

W lutym b.r. w gdańskich szkołach odbyły się rozgrywki o Mistrzostwa Gdańska w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt klas IV. Szkoły podzielono na 10 grup po 4 zespoły. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” .

W I rundzie naszymi przeciwnikami były: SP nr 8, SP nr 19, SP nr 50. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze i awansowały do II rundy. Gospodarzem naszej grupy w II rundzie była SP nr 85, a pozostałymi przeciwnikami były SP nr 38 i 42. SP nr 85 i 42 awansowały do grona ośmiu najlepszych w Gdańsku. Nasza reprezentacja ukończyła rozgrywki na trzecim miejscu w grupie. Dziewczęta wygrały z dużą przewagą ( 10:3, 10:0 ) z SP nr 38, a po zaciętej walce przegrały w trzech setach mecze z SP nr 85 i 42. Zabrakło odrobiny szczęścia. Poziom sportowy zespołów był wyrównany. O wyniku w rozgrywkach zadecydowały jednopunktowe różnice w setach. Mistrzostwo Gdańska w Dwa Ognie Usportowione dziewcząt zdobyły uczennice SP nr 12.Skład naszej reprezentacji: