Konkurs recytacji prozy dziecięcej

Dnia 5 października w naszej szkole odbył się konkurs recytacji prozy dziecięcej klas II-III .Każdy z uczestników zaprezentował bardzo ciekawy fragment wybranego przez siebie utworu. Deklamowanie prozy, bez rymów jest dla dzieci nie lada wyzwaniem z którym nasi uczniowie świetnie sobie poradzili.

Szanowne jury jednogłośnie wskazało zwycięzców i przyznało I miejsce Jankowi Kosteczko z klasy IIa za przepiękną recytację fragmentu książki  J. Papuzińskiej ,,Nasza mama  czarodziejka” ,II miejsce-Olkowi Wąsowiczowi  za mistrzowskie przeniesienie nas w mroczne tajemnice zamku w utworze O. Wilda „Duch Casterville”,III miejsce Ani Kobierzyńskiej za wspaniałą recytację fragmentu utworu,,Celinka i koty” J.Octobre .Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki na dalszym etapie w konkursie wojewódzkim.

Koordynator M.Sowa

Galeria…