Konkurs na interpretacje utworów Tuwima i Brzechwy

Uczniowie z naszej szkoły: Aleksander Wąsowicz z kl. II D, Mateusz Kozłowski z kl. II D, Aneta Galic  z kl. V B, Zuzia Dejewska  z kl. VC i Weronika Targońska z kl. VC brali udział w konkursie na interpretację utworów Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, organizowanym przez Dom Sztuki GAK na Stogach.

Do konkursu, który przebiegał w dwu etapach,  przystąpiło ponad 40 uczniów  z gdańskich szkół. W finale znaleźli się wszyscy nasi „młodzi aktorzy”, co było dla nich dużym sukcesem! Na podium stanęła Anna Kobierzyńska z klasy IE zajmując I miejsce, a tuż za nią Aleksander Wąsowicz z klasy II D zajmując II miejsce. Z okazji X- lecia konkursu wszyscy uczestnicy i ich opiekunowie zostali poczęstowani pyszną pizzą i słodkim kawałkiem tortu.

Małgorzata Sowa i Katarzyna Pokrywka.

Galeria…