Energa Sailing.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA18 listopada odbyły się w naszej szkole zajęcia związane z programem edukacji żeglarskiej. Miały one na celu zaprezentowanie sportowej części żeglarstwa, zaprezentowanie sprzętu, przedstawienie wybitnych polskich sportowców.

Trenerzy – prezenterzy wskazywali, jak istotne jest bezpieczeństwo w zajęciach nad wodą oraz prawidłowy tryb życia i higiena sportowa w żuciu nie tylko zawodników uprawiających profesjonalnie sport, ale także każdego człowieka.
W prezentację wplecione były krótkie filmy o tematyce żeglarskiej, prezentujące nie tylko sam sport, ale i sportowców. W jej trakcie przeprowadzone były quizy z nagrodami, które sprawdzały jak dzieci zapamiętały przekazane treści.