Najpiękniejsza ozdoba choinkowa młodych Gdańszczan

W listopadzie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla uczniów klas I – III na „Najpiękniejszą ozdobę na Choinkę Młodych Gdańszczan”. Do konkursu zgłoszono 646 prac, po wstępnej selekcji do drugiego etapu wybrano 52 prace, a w  trzecim etapie jury pozostawiło 30 ozdób. Ostatecznie wybrano 10, które zostały nagrodzone. Wśród nich są prace uczniów naszej szkoły. Laureatkami zostały:

Weronika Mach z kl. I a

Weronika Majewska z kl. III d

5 grudnia 2014r. laureaci konkursu, w świetle fajerwerków i przy dźwiękach orkiestry, uczestniczyli w kolorowym korowodzie z mikołajowym pojazdem, mini kolejką i całą plejadą baśniowych postaci. Parada zakończyła się na Targu Węglowym, gdzie po raz pierwszy w tym roku stanęła Choinka Młodych Gdańszczan. Tam też nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę choinkową i wręczenie nagród zwycięzcom.

Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.