Wybory do Rad Dzielnic

Wybory do rady dzielnicy Chełm, niedziela 13 października 2024r. Twój głos ma znaczenie. Wybory do Rad Dzielnic to wybory, w których frekwencja przekłada się na środki finansowe. Im wyższa frekwencja, tym więcej działań możemy zrealizować dla naszej dzielnicy. Zadbajmy o frekwencję. Idźmy na wybory - 13.10.2024r.Zachęcamy do udziału w nadchodzących wyborach!
Rada Dzielnicy Chełm zawsze wspiera naszą szkołę. Widać to na placu zabaw i na boisku – sprzęt, ławeczki, zielona sala gimnastyczna; w salce korekcyjnej – lustra; w bibliotece – książki i gry planszowe i na szkolnych imprezach – w czasie festynu rodzinnego oraz przy organizacji Wojewódzkiego Konkursu Pierwszej Pomocy.