Spotkacie nowych przyjaciół – III edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczy dla Najmłodszych

W Wielkim Maratonie Czytelniczym dla Najmłodszych województwa pomorskiego wystartowało 23 uczniów klas II i III z naszej szkoły. Gratuluję wszystkim dotarcia do mety. Każdy zasłużył na dyplom i nagrodę, które zostały uroczyście wręczone  na apelu szkolnym 12 czerwca. Szczególne wyróżnienie otrzymała Maja Grabowska uczennica kl. III D z najlepszym wynikiem w szkole.

Została zaproszona na uroczystość podsumowującą maraton w Dworze Artusa.   Najmłodszym maratończykom życzę wspaniałych czytelniczych odkryć w wakacyjny czas, a Wychowawcom maratończyków dziękuję za rok efektywnej współpracy.

Wyniki:

Maja Grabowska                138/160 pkt.

Kaja Kuklińska                   137/160 pkt.

Karolina Wachulska           134/160 pkt,

Oliwier Marzeion

Oliwer Tyszko

Natalia Hintz