4a i 8b w Chmielnie

Kilkanaścioro dzieci leży na trawie blisko siebie, w tle widać budynek mieszkalny.Pierwszy wspólny wyjazd klasy 4a i zarazem ostatni pożegnalny klasy 8b stał się dobrą okazją do integracji i wspólnej zabawy. Młodzież z 8b była wzorem do naśladowania dla młodszych kolegów i koleżanek. Ich opiekuńczość i zaangażowanie zasługują na docenienie 💚

Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zaplanowanych atrakcjach, ćwiczyły umiejętność współpracy oraz nabywały nowe zdolności manualne świetnie się przy tym bawiąc. Pogoda dopisała, atmosfera wyjazdu była przyjemna i pełna pozytywnych emocji.

Nad brzegiem jeziora, w ścisłym okręgu jeziora stoi kilkunastu i 1 mężczyzna. wszyscy mają ubrane kapoki a w rękach trzymają wiosła. W tyle widać pomost i drzewa. Kilkanaścioro dzieci na brzegu jeziora stoi, leży lub kuca w płytkiej wodzie. W tle widać długi pomost oraz drzewa na drugim brzegu. Kilkanaścioro dzieci leży na trawie blisko siebie, w tle widać budynek mieszkalny. Na jeziorze blisko pomostu ustawione jest rzędem 9 kajaków, jeden obok drugiego. W każdym z kajaków siedzą ubrane w kapoki 2 osoby trzymające wiosła. W tle widać drugi brzeg jeziora i drzewa. 16 nastolatków stoi w lesie, niektórzy z nich trzymają w rękach patyki. 8 chłopców na boisku stoi lub kuca przy budowli z drewnianych elementów, jeden z chłopców leży na trawie pod budowlą. 6 dziewczynek stoi na trawie obok niewielkiej budowli z drewnianych elementów, jeden chłopiec leży pod ta budowlą. Za nimi widoczny jest biały namiot gastronomiczny.