XIII edycja Galerii Młodych Talentów

Już po raz trzynasty odbyła się w naszej szkole cykliczna impreza środowiskowa. Podczas Galerii Młodych Talentów, której w tym roku hasłem przewodnim były „Podróże po Europie”,  uczniowie  zaprezentowali to, czego nauczyli się uczęszczając na zajęcia pozalekcyjne. W tym dniu wszyscy staliśmy się podróżnikami. W czasie, w wyobraźni, we śnie i we wspomnieniach…Bohaterowie  uroczystości zabrali  nas do wielu miejsc. Tańczyli, śpiewali, odgrywali role teatralne, recytowali, grali na instrumentach. Zaprezentowali również swoje sukcesy plastyczne i przedmiotowe. Podsumowaniem i puentą niech będą słowa pisarza – Marka Twaina:

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Rodzice osłodzili to popołudnie przynosząc ciasta. Dostarczyli też fanty na loterię. Biorącym udział w galerii życzymy wiele radości i sukcesów. Wszystkim zaangażowanym  w zorganizowanie imprezy bardzo dziękujemy.

Galeria…