Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas szóstych

23 czerwca na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta akademia zakończenia roku szkolnego 2015/16 przez klasy szóste. W sali wypełnionej po brzegi zgromadzeni nauczyciele, rodzice oraz uczniowie  mogli obejrzeć akademię przygotowaną przez wychowawców i uczniów klas szóstych. Przemiłe prowadzące – Łucja i Kornelia doskonale poradziły sobie ze swoimi zadaniem. Pięknie dobrane teksty wierszy, piosenek, wzruszające przemówienia nauczycieli i rodziców, spowodowały, iż łzy wzruszenia pojawiły się na nie jednej twarzy… Całość dopełniły filmy, zrealizowane przez szóstoklasistów, które przypomniały cudowne lata spędzone w naszej szkole…!

Zapraszamy do galerii, udostępnionej przez niezastąpionego pana Pawła Dawida… (hasło tradycyjnie: sp47)

Galeria – Zakończenie roku klas szóstych