Spotkanie z mistrzem olimpijskim

20 kwietnia 2018 roku 20 uczennic i uczniów klas V, VI, VII odwiedziło przystań wioślarską klubu sportowego AZS AWFIS GDAŃSK przy ul. Siennickiej 5. Uczennice zwiedziły przystań sportów wodnych. Poznały kadrę trenerską oraz wychowanka klubu i mistrza olimpijskiego Adama Korola.

Dzieci zapoznały się ze sprzętem sportowym, zwyczajami i zasadami bezpiecznego użytkowania łodzi wioślarskich. Po zwiedzaniu obiektu przyszedł czas na wiosłowanie na sucho. Trener juniorów p. Tomasz Lisewski udzielił każdemu cennych wskazówek. Na zakończenie treningu odbyły się wyścigi na dystansie 500m. Wszyscy uczestnicy treningu poprawili swoje rekordy życiowe i z niecierpliwością oczekują rywalizacji w czasie zawodów międzyszkolnych, które odbędą się już 26 kwietnia.

Galeria…