Nabór on-line do programu „Top talent dla dziewcząt”

Masz potencjał piłkarski i 11-14 lat? Ten program jest skierowany do Ciebie!
Kobiecy klub piłki nożnej APLG Gdańsk przy wsparciu Urzędu Miasta Gdańska szuka „Top Talentów”. Jest to już II edycja projektu. Zapoznaj się z informacjami o programie i zasadami rekrutacji.


Grupa dziewcząt, która zostanie wybrana w drodze selekcji oraz testów w końcowym etapie zastanie ubezpieczona, podana kontroli stomatologa oraz będzie miała przeprowadzone dodatkowe testy laboratoryjne oraz testy FMS. Uczestniczki programu dostaną sprzęt sportowy. Oraz co najważniejsze rozpoczną treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Dziewczyny będą miały dodatkowe zajęcia sportowe, które pomogą im rozwijać swoją sprawność fizyczną: basen, gimnastyka. Operator nie zapomina o nauce, wedle potrzeb zawodniczek zapewnia im dodatkowe zajęcia, z przedmiotów które sprawiają im trudności np. matematyka, angielski.
Ze względu na panującą sytuację związaną z COVID-19, rekrutacja odbędzie się online. Szczegóły na plakacie.