Motoryzacyjny Dzień Chłopaka

Ulubionymi zabawkami większości małych i duży chłopców są samochody. Dlatego też tematem przewodnim tegorocznych obchodów Dnia Chłopaka były auta. W ostatni wrześniowy piątek duże świetliczaki brały udział w grze terenowej.

Podczas zabawy okazało się, że na chłopców czekają niełatwe stacje z zadaniami o tematyce motoryzacyjnej przygotowane przez dziewczynki. Łamigłówki, zagadki i puzzle z autem w tle, wyścigi żelaźniaków, odgadywanie marek aut, konkurencje sportowe, a na koniec prawdziwie męskie zadanie- naprawa auta przy pomocy wkrętarki i śrubokręta. Zawodnicy dowiedli, że świetliczaki to SUPER CHŁOPAKI. Co ciekawe, wszystkie zadania wykonali w eleganckich krawatach przygotowanych na tę okazję przez urocze koleżanki. Gra zakończona słodkim poczęstunkiem wzbudziła wiele pozytywnych emocji zarówno wśród chłopców, jak i dziewcząt.

Galeria…