Moje szczęśliwe plecy

Szkolny konkurs fotograficzny „Moje szczęśliwe plecy”, który odbył się w październiku bieżącego roku, był podsumowaniem projektu edukacyjnego z higieny kręgosłupa na co dzień. Udział w przedsięwzięciu wzięli uczniowie i uczennice klas pierwszych. Uczestnicy konkursu przedstawili na zdjęciach prawidłową pozycję siedzącą w czasie pracy przy biurku.

Jury konkursu przyznało 6 wyróżnień za najbardziej doskonałą prezentację zasad higieny kręgosłupa:

OLIVIA SCHIMIKOWSKI klasa 1a

ZOFIA ZAWISTOWSKA klasa 1a

OLIWIA WASILEWSKA klasa 1b

LENA STAROSTECKA klasa 1c

JULIA HIRSZ klasa 1c

ROBERT KOWALCZUK klasa 1c

W konkursie najliczniej wzięła udział klasa 1c, która otrzymała piłkę rehabilitacyjną w kształcie fasolki. Pozostałe klasy pierwsze otrzymały tradycyjne piłki rehabilitacyjne na wyposażenie swoich sal lekcyjnych. W czasie przerw między zajęciami uczniowie będą relaksować i odciążać kręgosłupy oraz wzmacniać mięśnie głębokie wokół kręgosłupa.

Szkolny Zespół Promocji Zdrowia życzy pierwszoklasistom miłego relaksu.

Galeria…