Mity pędzlem i ołówkiem – wyniki

I Miejsce Zuzanna Tusk SP2 KartuzyZ przyjemnością pragniemy ogłosić listę zwycięzców XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego  „Mity pędzlem i ołówkiem” przeprowadzonego pod patronatem Gdańskiego Kuratorium Oświaty:


I MIEJSCE  – Zuzanna Tusk kl. 7b, SP  nr 2  Kartuzy, naucz. pr. Danuta Milewczyk

II MIEJSCE – Amelia Korczak kl. 7b, SP  nr 47 Gdańsk, naucz. pr. Ewa Siemaszko

III MIEJSCE –  Julia Wesołowska kl. 6e, SP nr 8  Lębork, naucz. pr. Beata Płocharska

 

WYRÓŻNIENIA:

  1. Martyna Panek kl. 7, SP  nr 40  Gdańsk, naucz. pr. Eliza Szulia
  2. Lena Szczyglak  kl. 6d , SP nr 47 Gdańsk, naucz. pr. Ewa Siemaszko
  3. Maksymilian Hennig  kl. 3a gimn., SP nr 31 Gdynia, naucz. pr. Dorota Kucharska Dorota Rychert

 

Dodatkowo na wystawę zakwalifikowano prace uczniów:

  1. Igor Cieszyński kl.7, ZSP nr 2 Kościerzyna, naucz. pr. Danuta Landowska
  2. Lena Dudek  kl. 6d, SP nr 47 Gdańsk naucz. pr. Ewa Siemaszko      
  3. Kaja Ziółkowska  kl. 5a, SP nr 47 Gdańsk,  naucz. pr. Ewa Siemaszko  
  4. Sandra Płotka  kl. 7e, SP. nr 3 Słupsk naucz. pr. Wioletta Małachowska
  5. Nicola Mayer  kl. 7a, SP nr 2 Kartuzy naucz. pr. Danuta Milewczyk     
  6. Wiktoria Puzio  kl. 7c, SP nr 47 Gdańsk naucz. pr. Ewa Siemaszko     
  7. Agata Ossowska  kl. 7b, SP nr 15 Gdańsk naucz. pr. Anna Franceson, 
  8. Dawid Plaga  kl. 7a, SP. nr 3 Słupsk naucz. pr. Wioletta Małachowska 
  9. Zuzanna Kropidłowska  kl. 7b, ZSP nr 2 Kościerzyna naucz. pr. Danuta Landowska    
  10. Kamil Maciejewski  kl. 4f, SP. nr 80 Gdańsk naucz. pr. Agnieszka Trocha  
  11. Maja Domalewska  kl. 5a SP. nr 1 Gdańsk naucz. pr. Sylwia Halman-Kulik
  12. Aleksandra Sulkowska, kl.7d, SP nr 3 Słupsk, n. pr. .Wioletta Małachowska  
  13. Magdalena Hincka  kl. 5b,  SP Jastrzębia Góra, naucz. pr.  Monika Szulc    
  14. Kinga Bach  kl. 6a, SP nr 47, Gdańsk naucz. pr. Ewa Siemaszko 
  15. Martyna Blok  kl. 7d SP nr 7, Lębork naucz. pr. Ferdynanda Byczuk
  16. Malwina Karwacka  kl. 7e, SP nr 3 Słupsk naucz. pr. Wioletta Małachowska     
  17. Jowita Jeka  kl. 7b,  SP nr 11, Wejherowo naucz. pr. Dorota Cyplik   
  18. Jakub Wojciechowski  kl. 6b, SP nr 8, Lębork, naucz. pr. Beata Płocharska 
  19. Zuzanna Klajusznik  kl. 6a,  ZSP nr 3 w Kościerzynie

Galeria…