Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w Mistrzostwach Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Podczas zmagań dziewczęta rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzyska Dzieci (rocznik 2007 i młodsze) i Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2005-2006). Konkurencja była bardzo duża bo na starcie stawiło się aż 21 zespołów żeńskich.

Nasze zawodniczki obu sztafet godnie reprezentowały szkołę i zajęły VIII m-ce w klasyfikacji końcowej. Skład sztafety młodzieżowej: Wiktoria Kostecka, Oliwia Jończyk, Karolina Wachulska, Alicja Strojna, Alicja Szmitowska, Patrycja Kościk, Nikola Piekut, Zuzanna Zielińska, Julia Rożek, Amelia Dawid. Skład  sztafety dzieci: Julia Grabowska, Oliwia Siwik, Aleksandra Rożek, Lena Pawłowska, Izabella Iwaszczyszyn, Natalia Karczewska, Weronika Stasiuk, Karolina Fira, Marysia Wyrwicz, Kinga Szamotulska.

Galeria…