Międzyklasowe Zawody Pływackie dla klas II –III

W dniu   07 maja 2015r. na basenie MOSiR w Gdańsku odbyły się „Międzyklasowe Zawody Pływackie dla klas II –III” zorganizowane i przeprowadzone przez nauczycieli pływania. W zawodach wzięły udział 6 osobowe reprezentacje klas, a pozostała część klasy dopingowała swoich zawodników wraz z wychowawcą z trybun basenu.

Doping był wspaniały, a walka zawodników bardzo wyrównana.  Rywalizacja odbyła się z uwzględnieniem kategorii wiekowych, umiejętności i możliwości uczniów.  Klasy po sportowej rywalizacji otrzymały puchar, dyplom. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów.

WYNIKI RYWALIZACJI DRUŻYNOWEJ KLAS II

I miejsce klasa IIB

II miejsce klasa IID

III miejsce klasa IIC

IV miejsce klasa II A

WYNIKI RYWALIZACJI DRUŻYNOWEJ KLAS III

I miejsce klasa IIIA

II miejsce klasa IIIC

III miejsce klasa IIID

IV miejsce klasa IIIB

Galeria…