Liga Niezwykłych Umysłów – programowanie za darmo!

W prezencie na Dzień Dziecka mamy 5 bezpłatnych miejsc Premium z dostępem do wszystkich kursów oferowanych przez platformę LNU. Bezpłatny dostęp on-line (z podpowiedziami, kołami ratunkowymi, konsultacją na chat) dotyczy języka C++, Java, baz danych SQL oraz języka Python.

Konto na https://edukacja.lnu.org.pl/, należy założyć za zgodą Rodziców. Po uprawnienia do pełnego dostępu należy skontaktować się z biblioteką szkolna, przez teams lub e-dziennik. Konta Premium będą aktywne do końca wakacji, konto z pełnym dostępem można wyłączyć i aktywować innemu chętnemu uczniowi. Po tym czasie dostęp będzie tylko do języka Python z ograniczeniem do podstawy programowej szkoły podstawowej.
Jeżeli swoją przyszłość wiążesz z informatyką i lubisz zabawę to oferta dla Ciebie, zapraszamy, naucz się za darmo programowania!