Zwrot podręczników 2019/2020r.

Prosimy, aby uczniowie dokładnie przygotowali komplety podręczników oraz książki do zwrotu. Klasy przychodzą w ustalonych dniach indywidualnie, według przygotowanego harmonogramu, aby ograniczyć liczbę osób przebywających razem.
Książki będziemy przyjmować w łączniku koło sali gimnastycznej. Uczniowie wchodzą pojedynczo.
W razie zagubienia bądź zniszczenia podręcznika, należy przynieść dowód wpłaty za podręcznik.

Za egzemplarz zniszczony uważa się książkę zalaną, sklejoną, nieczytelną bądź budzącą obrzydzenie. Prosimy o niezwłoczne uiszczenie opłat. Z tych pieniędzy szkoła zakupuje brakujące podręczniki, w przypadku zwłoki uczniowie  z opóźnieniem otrzymują podręczniki.

W przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręcznika należy dokonać zwrotu kosztów zakupu.
numer rachunku: 96 1240 1268 1111 0010 3840 9209.
W tytule zwrotu powinny być zawarte dane:
Imię i nazwisko ucznia, klasa i tytuł podręcznika

UWAGA: W  roku szkolnym 2019/20 w klasach 1,4,7,  podręczniki są użytkowane ostatni rok, proszę nie wpłacać pieniędzy na konto szkoły za zagubiony bądź zniszczony podręcznik. W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika w ramach rekompensaty uczeń przynosi inną książkę do biblioteki.

ceny podręczników 2019 2020