Z Brackiej na Reformacką

20 październka w ramach „Rodzinnych spotkań z muzyką” na Reformacką prosto z krakowskiej Brackiej przyjechali wybitni muzycy: Grzegorz Turnau, Jacek Królik i Mariusz Pędziałka. Ich występ zainaugurował obchody 60-lecia naszej szkoły. Recital zorganizowała firma Yamaha Music i sklep muzyczny Gama. Grzegorz Turnau zaśpiewał swoje najpopularniejsze utwory, takie jak „Bracka”, „Cichosza” oraz te pisane specjalnie dla dziecięcego teatru lalek.

Mogliśmy również wejść w role muzyków i stworzyliśmy razem ze słynnym piosenkarzem orkiestrę. Pan Grzegorz Turnau gościł również na zajęciach szkolnego chórku „Muzyczna Brygada”, podczas których dał wiele cennych wskazówek naszym młodym artystom. To spotkanie będziemy wspominać przez długie lata.

Galeria…