XIV Galeria Młodych Talentów

09 maja 2017 r. odbyła się w naszej szkole XIV Galeria Młodych Talentów.Była ona niezwykła i wyjątkowa, gdyż przypadła w jubileuszowym, 60. roku istnienia Szkoły Podstawowej nr 47 w Gdańsku, a jej uczniowie wystąpili ze swoimi rodzinami – dziadkami, rodzicami, rodzeństwem. Wszyscy są przyjaciółmi naszej szkoły, niektórzy jej absolwentami. Z radością i wzruszeniem wspominają szkolne czasy, mieli więc okazję, choć na chwilę, do nich powrócić.

To była prawdziwie rodzinna Galeria Młodych Talentów. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty i pasje – śpiewali, grali na instrumentach, były tańce, popisy akrobatyczne i aktorskie, a nawet pokaz z dziedziny komunikacji polowej. Imprezę brawurowo zakończył koncert rock and rollowego zespołu Popsysze.

Wszystkim występującym i gościom dziękujemy, życzymy wiele radości i sukcesów. Rozwijajcie swoje talenty i cieszcie się nimi. Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku od 60 lat je odkrywa, promuje i wspiera.

Galeria…