Wykonaj zdjęcia do legitymacji przy pomocy bezpłatnego kreatora

“Nowe technologie pomagają w codziennym życiu – zrób zdjęcie do legitymacji smartfonem” to akcja, w której udostępniono nowoczesne narzędzia, takie jak Passport Photo Online oraz PhotoAiD.com. W ramach tego projektu, każdy uczeń ‒ niezależnie od wieku i szkoły, do której uczęszcza, może wykonać bezpłatne zdjęcia do legitymacji szkolnej. Akcja trwa jedynie do 10 listopada.

Passport Photo Online oraz PhotoAid.com to nowoczesne kreatory do zdjęć wykorzystujące sztuczną inteligencję. Dzięki temu, Twoje zdjęcia zostaną dostosowane do odpowiedniego rozmiaru. Narzędzia zajmą się także usunięciem tła. Warto dodać, że fotografie spełnią wymagania zdjęcia do legitymacji szkolnej.

Narzędzia ‒ Passport Photo Online oraz PhotoAid.com, udostępnione w ramach akcji charakteryzują się prostą obsługą, która nikomu nie sprawi kłopotów. Z wgraniem zdjęcia lub przygotowaniem nowej fotografii poradzą sobie nawet osoby w wieku szkolnym. Trzeba tylko postępować zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi na stronie kreatorów, by szybko i sprawnie przejść przez cały proces.

W momencie wykonywania zdjęcia należy pamiętać o kilku prostych wytycznych, które musi spełniać fotografia do legitymacji szkolnej. Nie zapomnij o:odsłonięciu twarzy,

• równomiernym oświetleniu,
  • pozycji na wprost,
  • oczach patrzących w obiektyw aparatu,
  • odpowiednim kontraście oraz jakości,
  • jasnym, jednolitym tle.

Po wykonaniu odpowiedniej fotografii oraz po przejściu kolejnych etapów uzyskasz zestaw 4 fotografii do legitymacji szkolnej.  Pobierz zdjęcia, a następnie udaj się do miejsca, w którym będziesz mógł wydrukować przygotowane przez siebie fotografie. Wydrukowane zdjęcie możesz dostarczyć do sekretariatu. To wszystko! Teraz pozostaje tylko czekać na wydanie legitymacji szkolnej!

Pamiętaj, że akcja “Nowe technologie pomagają w codziennym życiu – zrób zdjęcie do legitymacji smartfonem” trwa tylko do 10 listopada!

Linki do bezpłatnych narzędzi: