Wybory do Samorządu Szkolnego

Dzisiaj  w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu brało udział 407 uczniów naszej szkoły. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali oryginalne oraz interesujące plakaty oraz ulotki. Przedstawiały one najważniejsze pomysły i obietnice wyborcze. 

Po przeliczeniu oddanych głosów największą ich liczbę otrzymała Julia Rożek z klasy 7a i została tym samym przewodniczącą Samorządu Szkolnego. Funkcję wiceprzewodniczące objęła Małgorzata Morawska z klasy 8a. W skład Samorządu Uczniowskiego weszli również: Sitarska Maria 6c, Aleksandrowicz Oliwia 6e, Suchenia Tymon 4a, Michalik Nadia 5a, Wyrwicz Michał 5c, Krause Wojciech 5b, Puzio Natalia 5f, Rożek Aleksandra 5e, Chojnowski Konrad 7b i Kuklińska Paulina 5c.