Urodziny SP47

Obchody 60-lecia istnienia naszej szkoły rozpoczęły się 13 czerwca 2017r. uroczystą Mszą Św. odprawioną w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Gdańsku – Chełmie. Główne uroczystości odbyły się dzień później na szkolnym boisku. Przewodziła im Pani Dyrektor Barbara Deptała.

Wydarzenie uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych, związków zawodowych, kuratorium oświaty, emerytowani nauczyciele, absolwenci i rodzice. Gościliśmy też byłą, wieloletnią Panią Dyrektor – Barbarę Skierkowską. Były wspomnienia, wiele wzruszeń, życzenia, kwiaty i ciepłe słowa. W części artystycznej uroczystości z wielkim zaangażowaniem wystąpili uczniowie oraz nauczyciele. Z gorącym przyjęciem spotkał się występ rock and rollowego zespołu Popsysze, którego skład stanowią dwaj uczniowie kl. VIa z rodzicami. Po uroczystej akademii był czas na spotkania, rozmowy, anegdoty i zwiedzanie sali wspomnień oraz korytarza, na którym zaprezentowano osiągnięcia naszych uczniów. Wyjątkowy nastrój tej uroczystości pozostanie w naszej pamięci. Za 10 lat znowu się spotkamy!

Bardzo dziękujemy naszym Rodzicom za poniższą fotogalerię…