Uroczyste podsumowanie osiągnięć uczniów klas I-III

Rok szkolny 2016-2017 dobiega końca, nadszedł więc czas podsumowania osiągnięć naszych uczniów z klas I-III. 21 czerwca odbył się apel, podczas którego nagrodzeni zostali uczniowie, którzy przez cały rok szkolny aktywnie działali na wielu polach.

I tak wręczono dyplomy oraz nagrody za uczestnictwo w zbiórkach makulatury, Konkursie Literacko – Plastycznym, Wielkim Maratonie Czytelniczym, Wojewódzkim Konkursie „Cyberprzemocy mówimy: NIE!”, konkursie z języka angielskiego, akcji „Pracowita Mrówka”, Świetlicowym Konkursie Aktywności, Świtlicowym Klubie Mądrej Sowy, Quizziz- Quizie Wiedzy o SP 47 oraz Świetlicowych Rozgrywkach TABU. Poza tym wręczono nagrody laureatom konkursów zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka: Escape Room, stacje pierwszej pomocy. Nagrodzono również uczniów aktywnie działających w Kole Pierwszej Pomocy oraz Małym Samorządzie Uczniowskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria…