Twoja twarz brzmi znajomo

8 grudnia 2015 roku Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną imprezę „Twoja twarz brzmi znajomo”. Swoje talenty wokalne i aktorskie zaprezentowało sześć grup z różnych klas. Występy uczniów oceniało jury, w skład którego weszli nauczyciele i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli zaprezentować dowolny utwór muzyczny. Sami opracowali choreografię i przygotowali stroje.

Licznie zgromadzona publiczność, złożona z uczniów szkoły i nauczycieli, gorącymi oklaskami nagrodziła wszystkich występujących. Największe wrażenie na jurorach i publiczności zrobiły uczennice z VIc, które zajęły pierwsze miejsce. Młodzi artyści okazali się też świetnymi aktorami, a ich występ był prawdziwym show.

Galeria…