Szkolne jasełka

21 grudnia odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na wstępie uroczystości  zostało przekazane przez harcerzy, na ręce Pani Dyrektor Betlejemskie Światło Pokoju  – symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei. Pani Dyrektor złożyła życzenia całej społeczności szkolnej. Przedstawienie „Na świątecznym froncie dobro zwycięża” zostało przygotowane przez uczniów klasy Va i Vd.

Zawierało jednoznaczne przesłanie: Święta Bożego Narodzenia pomagają nam stawać się lepszymi i czynić dobro. Jak co roku apel ubogaciły kolędy i pastorałki bożonarodzeniowe w wykonaniu scholi Iris pod opieką pana Piotra Ciesielskiego i pani Katarzyny Pokrywki. Na zakończenie uroczystości uczniowie podzielili się opłatkiem z nauczycielami i  pracownikami naszej szkoły.

Galeria…