SUPER – gry planszowe

Grupa dzieci ze świetlicy z opiekunami świetlicyOd kwietnia do końca października uczniowie uczęszczający do małej świetlicy brali udział w projekcie SUPER – gry planszowe. Pozyskaliśmy dużo ciekawych gier. Podczas trwania projektu, dzieci brały udział w Gdańskiej Międzyszkolnej Lidze Gier Planszowych.

Często nasze świetliczaki, stawały na podium, zdobywając punkty dla naszego koła, które ostatecznie zajęło I miejsce! Główną nagrodą był zestaw nowych gier oraz warsztaty przeprowadzone przez p. Maćka z firmy Rebel i p.Krzysztofa, pomysłodawcę i twórcę gier planszowych. Reprezentanci koła zaproszeni zostali do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego na Galę podsumowującą projekt, na której zaprezentowali krótkie rymowanki o ulubionych grach.