Weź udział w rodzinnym, drużynowym konkursie historycznym!

Zapraszamy do udziału w  konkursie z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę! Tematyka zagadnień – historia Polski w latach 1916/1921.

REGULAMIN KONKURSU

Udział w konkursie mogą brać uczniowie z klas IV-VIII SP47 wraz z jedną osobą dorosłą tworząc drużynę konkursową.

Konkurs będzie miał charakter on-line i zostanie przeprowadzony 12 listopada (poniedziałek) w godz. 17:00 – 18:00. Wyniki konkursu ukażą się na szkolnej stronie internetowej.

Drużyny chcące wziąć udział w konkursie przesyłają na adres mailowy: samorzad47@wp.pl (do 9 listopada) informację mailową zawierającą:

• Imię i nazwisko ucznia oraz opiekuna;
  • Klasę do której uczęszcza uczeń;
  • Kontaktowy adres mailowy drużyny;
  • W tytule maila proszę wpisać: Konkurs historyczny SP47

Po zgłoszeniu drużyny (w przeciągu do 24h) uczestnicy otrzymają link do konkursu/Login/Hasło/Klucz dostępu do testu historycznego, który będzie aktywny 12 listopada od godz. 17:00 do godz. 18:00

O kolejności miejsc będą decydowały punkty, uzyskane za prawidłowe odpowiedzi, a w przypadku tej samej liczby punktów  – czas rozwiązania testu.

Drużyny biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na upublicznienie danych osobowych na szkolnej  stronie internetowej, podczas podawania wyniku konkursu.

Nagrody przewidziano dla najlepszych trzech drużyn.

W razie pytań proszę pisać na adres mailowy samorzad47@wp.pl