Prymusi w nauce i sporcie Stypendia Prezydenta Gdańska dla uczniów gdańskich szkół rozdane!

23-24 października 2017r. Piotr Kowalczuk, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej oraz Bogdan Oleszek, przewodniczący Rady Miasta Gdańska wręczyli wyróżnienia najzdolniejszym uczniom gdańskich szkół, którzy uzyskali świetne wyniki w nauce oraz osiągnęli sukcesy w nauce i sporcie.

Wśród nagrodzonych znalazło się aż 10 osób z naszej szkoły! Pan prezydent pogratulował uczniom, ale również rodzicom i nauczycielom. My się do tych gratulacji przyłączamy! Jestesmy z Was dumni! Oto lista uczniów, którzy w tym roku otrzymali stypendium Prezydenta Miasta Gdańska.

Stypendium naukowe:

Maja Grabowska kl.6a

Agnieszka Hintz kl. 6a

Julian Pawłowski kl. 7c

Karolina Wachulska kl. 6a

Stypendium sportowe:

Mikołaj Batorski kl. 6a

Maja Gołąbek kl. 7c

Małgorzata Morawska kl. 6a

Wiktor Rachwał kl. 6c

Aleksander Wąsowicz kl. 5d

Gratulujemy i życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

Więcej informacji na stronie:

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Prymusi-w-nauce-i-sporcie-Przyznano-stypendia-naukowe-za-rok-szkolny-2016-2017,a,91820

Galeria…