Podsumowanie roku szkolnego 2017/18

We wtorek 19 czerwca odbył się w naszej szkole uroczysty apel podsumowujący osiągnięcia i sukcesy uczniów SP47  w II półroczu roku szkolnego 2017/2018. Naszą uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Pani Natalia Ostrowska – radna dzielnicy Chełm, która wręczyła nagrody laureatom konkursu plastycznego dotyczącego naszej dzielnicy  oraz przedstawicielka Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gdańsku – organizatora konkursu „Dopalacze – nowe wyzwanie”.

Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia nagród z licznych konkursów plastycznych oraz od podsumowania akcji „Rowerowy maj”. Następnie nagrodzono uczniów uzdolnionych polonistycznie, matematycznie i językowo. Wyróżniono również zwycięzców wielu konkursów o tematyce przyrodniczej, historycznej, a także najlepszych informatyków oraz fizyków. Dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali również finaliści konkursu biblijnego, aktywni członkowie Szkolnego Koła Harcerskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Szkolnego Koła Bibliotecznego. Nie zapomniano  o tych, którzy w mijającym roku szkolnym zebrali najwięcej makulatury. Na zakończenie uroczystości wszystkim nagrodzonym życzyliśmy wytrwałości , dalszych sukcesów oraz powodzenia w przyszłym roku szkolnym.

Galeria…