Planeta Energii

SAM_2144W tym roku szkolnym klasa IId brała udział w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Planeta Energii”. Podjęliśmy  wiele różnorodnych działań: konkurs plastyczny, literacki ,  gazetki ścienne ,a uczniowie klasy IId oprócz wykonania zadań przygotowanych przez organizatorów z Energii   pokazali przedstawienie pt. ,,Wszystko o prądzie elektrycznym” dla uczniów klas I-III

Działania te  przyczyniły się do wzrostu wiedzy i świadomości dzieci na temat energii elektrycznej oraz bezpiecznego i racjonalnego korzystania z niej. Tak pięknie pracowaliśmy, że zostaliśmy wyróżnieni i otrzymaliśmy oprócz nagród rzeczowych zaproszenie do miasteczka „Planeta Energii” do Czerska. Mogliśmy wziąć ze sobą jeszcze jedną klasę i tak 19 maja pojechaliśmy razem z klasą IIb do wspaniale przygotowanego laboratorium fizycznych doświadczeń z prądem elektrycznym.

Galeria…