Nie pal przy mnie proszę…

plaktat na temat szkodliwości paleniaKlasy czwarte w tym roku szkolnym zostały objęte programem profilaktycznym „Nie pal przy mnie proszę”. Dzieci poznały szkodliwy wpływ  dymu papierosowego na zdrowie człowieka. Uczyły się czym jest bierne palenie. Najważniejsze jednak były ćwiczenia  umiejętności  asertywnego odmawiania palenia.

Podsumowaniem projektu był Szkolny Konkurs Komiksów. Jury przyznało 5 wyróżnień: Agacie Szczudrawie  4d, Zofii Szymańskiej 4d, Zofii Swat 4f, Oliwii Goldschmidt 4b oraz Mateuszowi Milewskiemu 4b. I miejsce w konkursie zajęły uczennice klasy 4b Małgorzata Gabrahn oraz  Julia Kaczmarska. II miejsce zdobyła Maja Rogozińska z klasy 4b, a trzecie Filip Zagożdżon uczeń klasy 4d. Szkolny zespół zdrowia serdecznie gratuluje zwycięzcom.