Wszystko o hartowaniu ciała

W czasie zimowych miesięcy uczennice i uczniowie klas IV – VI wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Wszystko o hartowaniu ciała”. Dzięki temu nauczyli się co to jest hartowanie. Poznali  sposoby hartowania ciała i korzyści dla zdrowia  płynące z tego procesu oraz tradycje różnych narodów w tej dziedzinie. Ważne miejsce w projekcie zajęły informacje jak należy ubierać się uprawiając sport na świeżym powietrzu zgodnie z zasadami hartowania ciała.

Nauczyciele wychowania fizycznego zebrali kilkadziesiąt prac spośród których wyróżnili i nagrodzili 12.

NAGRODY RZECZOWE ORAZ DYPLOMY OTRZYMAŁY:

I MSC. MAŁGORZATA MORAWSKA 5A

II MSC. KINGA ZDZIEBŁOWSKA 6C

III MSC. ZUZANNA WACHOWSKA 6C, MARIA SZCZUDRAWA 6A, DOMINIKA WENDT 6D, PAULINA MOSAKOWSKA 6A, WERONIKA MAJEWSKA 5D.

WYRÓŻNIENIA  ZDOBYŁY:

AMELIA DUDEK 6B, LENA DUDEK 4D, KATARZYNA KĘSICKA 5D, ZUZANNA BUNKOWSKA 6A , JULIA DYMEK 6A.

Nagrodzone prace zostały zaprezentowane całej społeczności szkolnej podczas wystawy na parterze naszej szkoły. Gratulujemy udziału w projekcie.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego

Galeria…