Mistrzostwa szkoły „Palant” klasy V

W minionym tygodniu rozpoczęliśmy kolejny turniej z cyklu Mistrzostw Szkoły tym razem gra „Palant” klas V. Po niesamowitej rywalizacji, gdzie szala zwycięstwa przechylała się na korzyść V a, w ostatnich minutach gry, praktycznie „rzutem na taśmę” zwyciężyła klas V b 12:10. Gratulujemy wszystkim niesamowitej woli walki i chęci zwycięstwa oraz przepięknej rywalizacji w duchu fair play.

Skład zwycięskiej reprezentacji klasa Vb:

Gąsiorkiewicz Łucja, Grabowska Julia, Koperska Zosia, Pianowska Nikola, Sobiecka Zosia, Gadomski Tomek, Mielcarek Radek, Olewniak Wojtek, Szóstowski Jaś, Zajder Kacper.

Skład wicemistrzów klasa Va:

Jankowska Ola, Krysiak Antosia, Michalik Tatiana, Siwik Justyna, Werner Basia, Burdyński Kamil, Dziarnowski Stefan, Kępa Michał, Klejbor Kacper, Werbowy Wiktor.

Galeria…