Mistrzostwa Gdańska w wyścigach smoczych łodzi

W poniedziałek 11.06. 2018 na Martwej Wiśle odbyły się  Otwarte Misrzostwa Gdańska w Wyścigach Smoczych Łodzi Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Start odbywał się przy  Moście Siennickim obok Przystani  Młodzieżowej Centrum Sportów Wodnych w Gdańsku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6.

Naszą szkołę reprezentował 20 osobowy zespół dziewcząt chłopców w składzie: LIS ZUZANNA 7B, GLAZA JULIA 7B, DYMEK JULIA 7A, BUNKOWSKA ZUZANNA 7A, DAWID NATALIA 7A, SZWONKA ANGELIKA 7D, WACHOWSKA ZUZANNA 7C, WIŚNIEWSKA WERONIKA 7C, PUZIO WIKTORIA 6C, HINTZ AGNIESZKA VIA, BIELECKI MICHAŁ 7C, JANKOWSKI FRANEK 7B, JANKOWSKI MATEUSZ 7D, GROTH ROBERT 6A, REWERS SZYMON 7B, MAJEWSKI JAKUB 7C, SOWIŃSKI IGOR 7B, WAWRZYNIAK ALAN 7B, MAŚLANKA KRZYSZTOF 7C. Nasza szkoła wywalczyła IV miejsce w regatach. Reprezentanci otrzymali od organizatora pamiątkowe medale i puchar.

Galeria…