Mistrzostwa Gdańska w bowlingu

W przedświątecznej atmosferze 11 i 12 grudnia 2017 roku uczniowie gdańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych gościli w KLUBIE U7 na Placu Dominikańskim Starego Miasta Gdańsk. Aż dwa dni na ośmiu torach jednocześnie trwała rywalizacja o tytuł Mistrza Gdańska w Bowlingu Drużynowym kategorii dzieci szkół podstawowych klas IV – VI oraz młodzieży klas VII szkół podstawowych i klas II – III wygaszanych gimnazjów.

Naszą szkołę godnie reprezentowali:

ALICJA SZMITOWSKA, JULIA SPRENGER, KLAUDIA JAGODZIŃSKA, OLIWIA JOŃCZYK, OLIWIA ZUBRZYCKA, WIKTORIA PUZIO, ANGELIKA SZWONKA, HANNA OSTROWSKA, MAJA GOŁĄBEK, ZUZANNA BUNKOWSKA, ZUZANNA WACHOWSKA, BARTOSZ ADAMCZAK, JAKUB POŻOGA, JULIAN PAWŁOWSKI, MICHAŁ BIELECKI, PATRYK JANKOWSKI, MATEUSZ JANKOWSKI, WIKTOR RACHWAŁ, JAKUB ADAMCZAK, OSKAR KAŁUSKI, WIKTOR ANDRYJENKO, SEBASTIAN ZAROŚLIŃSKI, PRZEMYSŁAW CHMIELOWIEC.

Zespół młodszych dziewcząt uzyskał 685 punktów. Ich starsze koleżanki zdobyły 594 punkty. Chłopcy młodsi wywalczyli 658 punktów. Zespół chłopców klas VII uzyskał 692 punkty.

Indywidualnie najwięcej kręgli strącił WIKTOR RACHWAŁ – 209 punktów. Na wyróżnienie zasługują również: JULIA SPRENGER – 176 punktów oraz JAKUB POŻOGA – 174 punkty.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i wyników sportowych. Z wielką nadzieją czekamy na awans do finału wojewódzkiego.

Galeria…