Mistrza Gdańska w wioślarstwie halowym

W czwartek  22.03.2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 spotkała się młodzież i dzieci aby rywalizować o tytuł Mistrza Gdańska w wioślarstwie halowym. Naszą szkołę reprezentowało 20 dziewcząt i chłopców. Zawody były licznie obsadzone, a wyścigi trwały nieprzerwanie przez ponad dwie godziny.

GRUPA STARSZA DZIEWCZĘTA

BUNKOWSKA ZUZANNA 8A

LIS ZUZANNA 8B

SZWONKA ANGELIKA 8D

HINTZ AGNIESZKA 7A

PUZIO WIKTORIA 7C

GRUPA STARSZA CHŁOPCY

JANKOWSKI FRANEK 8B

MAJEWSKI JAKUB 8C

BIELECKI MICHAŁ 8C

KARMASZ KACPER 8D

GROTH ROBERT 7C

GRUPA MŁODSZA DZIEWCZĘTA

WASILUK WIKTORIA 6C               

SEMBLEWSKA NADIA 5E

STOLARCZYK NIKOLA 7C

MORAWCZYNSKA ROKSANA 6B

ŻURALSKA IDA 6B

ZIÓŁKOWSKA KAJA 5A

GRUPA MŁODSZA  CHŁOPCY

RADOWSKI DAMIAN 5E

LIS SZYMON 5E

MICHALAK JAKUB 5E

MYLIM ANTONI 6C                    

Wszyscy przedstawiciele szkoły zaprezentowali się znakomicie i rywalizowali z rówieśnikami trenującymi wyczynowo sporty wodne.

ZUZANNA LIS z klasy 8b i RADOWSKI DAMIAN z klasy 5e wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wiekowych. Niestety ZUZANNA BUNKOWSKA z klasy 8a przegrała walkę o trzecie miejsce o 0,2 sek. Dziewczęta wywalczyły również V i VI miejsce w kategorii dziewcząt starszych. Szkoda, że organizator zgodnie  z zapowiedzią nie przeprowadził klasyfikacji drużynowej.

Galeria…