Mistrza Gdańska w wioślarstwie halowym

W czwartek  22.03.2019 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 spotkała się młodzież i dzieci aby rywalizować o tytuł Mistrza Gdańska w wioślarstwie halowym. Naszą szkołę reprezentowało 20 dziewcząt i chłopców. Zawody były licznie obsadzone, a wyścigi trwały nieprzerwanie przez ponad dwie godziny.

MYLIM ANTONI 6C

Wszyscy przedstawiciele szkoły zaprezentowali się znakomicie i rywalizowali z rówieśnikami trenującymi wyczynowo sporty wodne.

ZUZANNA LIS z klasy 8b i RADOWSKI DAMIAN z klasy 5e wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wiekowych. Niestety ZUZANNA BUNKOWSKA z klasy 8a przegrała walkę o trzecie miejsce o 0,2 sek. Dziewczęta wywalczyły również V i VI miejsce w kategorii dziewcząt starszych. Szkoda, że organizator zgodnie  z zapowiedzią nie przeprowadził klasyfikacji drużynowej.