Mały Memoriał Żylewicza 2018

16 czerwca 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk zorganizował Mały Memoriał Żylewicza. Zawody odbyły się pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki. Rozegrano jedną konkurencję lekkoatletyczną – sztafetę szwedzką, która bardzo rzadko pojawia się na zawodach międzyszkolnych.

Naszą szkołę reprezentowały

dziewczęta młodsze: MAŁGORZATA GRUCA, WIKTORIA POZORSKA, LENA PAWŁOWSKA, WIKTORIA WASILUK;

dziewczęta starsze: NATALIA DAWID, JULIA PRZYBYLSKA, ZUZANNA JAGŁA, JULIA GLAZA;

chłopcy starsi: JAKUB MAJEWSKI, JULIAN PAWŁOWSKI, KRZYSZTOF MAŚLANKA, ARTUR GĄSIENICA.

Dziewczęta młodsze zwyciężyły i otrzymały pamiątkowy PUCHAR MINISTRA SPORTU I REKREACJI. Dziewczęta i chłopcy starsi zajęli drugie miejsca. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale i koszulki z logo Memoriału Żylewicza oraz pakiety regeneracyjne.

GRATULUJEMY WYNIKÓW SPORTOWYCH!

Galeria…